18° Parçalı bulutlu

“BU ÜLKEDE FIRSAT BULSAN APO’YU ÇIKARACAK TEK KİŞİ SENSİN.

Gündem - 19 Mayıs 2023 18:00 A A

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, terör örgütü PKK lideri Abdullah Öcalan üzerinden kendisini hedef alan İçişleri Bakanı ve AKP İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu’ya tepki gösterdi. Kaftancıoğlu, “Haram yemekle meşhur ve FETÖ taktiklerini en iyi bilen şahıs utanmadan laf etmiş bir de. Hadi oradan! Ben ve CHP, 10 yıl önce, 10 ay önce ne söylüyorsak bugün de onu söylüyoruz! Bu ülkede fırsat bulsan Apo’yu çıkaracak tek kişi sensin, terörden beslenen sen ve senin gibiler çünkü. Reisine dair söylediklerini ise dünya alem biliyor. Bukalemun bile olamazsın değişik” dedi.

İçişleri Bakanı ve AKP İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, bugün katıldığı bir televizyon kanalının yayınında gündeme ilişkin konuştu. Soylu, terör örgütü PKK lideri Abdullah Öcalan üzerinden CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu hedef aldı.

Bu ülkede fırsat bulsan Apo’yu çıkaracak tek kişi sensin, terörden beslenen sen ve senin gibiler çünkü. CHP’nin ve Cumhurbaşkanı adayımızın savunduğu tek şey hukukun üstünlüğü. Reisine dair söylediklerini ise dünya alem biliyor. Bukalemun bile olamazsın değişik! Çünkü bizim yolumuzu bir çift mavi göz ışıtıyor.”

Gündem - 18:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster