30° Parçalı az bulutlu

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak arasında neler oluyor?

Magazin - 22 Haziran 2023 10:55 A A

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak, dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Ünlü çift 2015 yılında nikah masasına oturmuştu.

Evlilikleri boyunca hayatlarından özel anlarının fotoğraf ve görüntülerini takipçileriyle paylaşan çift hakkında çıkan ayrılık iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Düvenci ile Şakrak çiftinin uzun zamandır birlikte görüntülenmemesi ve sosyal medyada fotoğraf paylaşmaması, ikilinin boşanacağı dedikodularını alevlendirmişti.

Boşanma iddialarını yalanlamayan ve ayrı ayrı tatile çıkan ikiliden Düvenci, geçtiğimiz günlerde yaptığı sosyal medya hesabından şu yazıyı paylaşmıştı;

“Bazen istemesen de bambaşka bir yola çıkmak zorunda kalırmışsın… Sözler yetersiz kalırmış bazen… Evet gözlerim hüzünlü baksa da gülmeye devam edeceğim… Ve hayat sana yine de teşekkür ederim, vardır benim için bir planın hep bilirim… Akışa bıraktım kendimi, gelecek günlerin güzelliğine güveniyorum… Ateş böcekleri iyidir… Bir de sinek kuşları, bir de kırlangıçlar ve baykuşlar…”

f6-5.jpg

Son olarak imalı paylaşım, Bülent Şakrak’tan geldi. Sosyal medya hesabından gönderisinin altına “Herkesin her şeyi bildiği bir dünyada bilmiyorum demek hoşuma gidiyor” sözünü yazdı.

Kısa sürede binlerce beğeni alan oyuncunun fotoğrafına; “Bizim için çok değerlisin. Kurtuluyorsun”, “Düzgün bir insansın, salla gitsin olmuyorsa” ve “Cevap alındı” gibi yorumlar yapıldı.

f4-6.jpg

Magazin - 10:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster