30° Parçalı az bulutlu

Sağanak yağış uyarısı!

Gündem - 12 Ekim 2023 09:27 A A

Meteoroloji, 12 Ekim Perşembe günü için son hava durumu raporunu açıkladı. Denizli, Burdur, Van, Muğla, Bitlis ve Antalya’da gök gürültülü sağanak bekleniyor. Hava sıcaklıkları kuzey kesimlerde biraz artacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.

BÖLGE BÖLGE HAVA DURUMU

MARMARA
Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin güney ve doğu kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde pus ve yer yer sis bekleniyor.

EGE
Az bulutlu, iç kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra Denizli’nin güney ve Muğla’nın doğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ
Parçalı ve az bulutlu, zamanla batı kesimlerinin yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Antalya’nın batısının iç kesimleri ile Burdur’un güney kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU
Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde kuzeydoğu kesimlerinin puslu ve yer yer sisli gemesi bekleniyor.

BATI KARADENİZ
Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde pus ve yer yer sis bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ
Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU
Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra Van’ın güney, Bitlis’in doğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU
Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

Gündem - 09:27 A A
BENZER HABERLER
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster