20° Açık

Özgür Özel de ‘Değişim’ Dedi

Gündem - 12 Haziran 2023 10:07 A A

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun başlattığı ‘değişim’ talebi toplumun muhalif seçmenlerinde geniş yankı buldu. Halk TV’de dün akşam yayınlanan ‘Sansürsüz’ programının moderatörlüğünü yapan Senem Tolunay Ilgaz, Özel’in “CHP’de değişim olmalı, Kılıçdaroğlu bunun önünde durmamalı” dediğini duyurdu

ürkiye HALK TV’ deki Sansürsüz Programındaki iddiayı konuşuyor. Özgür Özel değişim mesajı verdi.
“Değişim olmalı Kılıçdaroğlu bunun önünde durmamalı’ sözleriyle gece boyu siyaset kulislerinde konuşuldu.
HALK TV Programcısı Gaeteci İsmail Küçükkaya bu iddiayı Özgür Özel’e sordu.

Özgür Özel sözlerine açıklık getirdi: Değişimin cesaretli ve vefalı olması gerektiği görüşünde. Ayrıca Kılıçdaroğlu’nun incitilmemesi gerektiğini söyledi.

Özgür Özel ‘Ben üzerime düşeni yapmaya hazırım’ dedi. İsmail Küçükkaya’nın ‘Buna Genel Başkanlık da dahil mi’ sorusuna ‘Evet Genel Başkanlık da dahil’ diye yanıtladı.

Son olarak CHP’de Özgür Özel adı da yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Özgür Özel’in adı üçüncü bir yol olarak geçiyor. Özgür Özel Halk TV’nin dün gece verdiği haberde siyasetin gündeminde daha çok konuşulmaya başladı.

Özgür Özel bu sabah Halk TV’de yayınlanan ‘Yeni Bir Sabah’ Programında İsmail Küçükkaya’ya da ‘Böyle de devam edemeyiz’ diye konuştu. Özgür Özel ‘Değişim cesaretli vefalı ve kararlı olmalı. Hiçbir şey olmamış gibi davranamayız. Hiçbir şey olmamış gibi davranırsak seçmen hepimizi siler atar. Hepimizin birbiri ile hukuku var ama en büyük borç ülkeye ve partiye” diye devam etti.

Son olarak CHP Grup Başkanı Özgür Özel de ‘Değişim’ dedi. Değişimin gerekliliğinden sözeden Özgür Özel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu değişime öncülük etmesi gerektiğini söyledi.

Gündem - 10:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster