18° Açık

Murat Ağırel : Haziran ayında yaşanan skandal taciz

Yurdun 11'i - 7 Ekim 2023 09:55 A A

Zeytinburnu’ndaki bir okurum ulaştı ve bir ihbarda bulundu. Afgan uyruklu bir kaçağın yağma ve cinsel istismarda bulunduğunu anlattı.

Olayı soruşturduğumuzda ihbarın doğru olduğunu öğrendik. Konu mahkemeye intikal etmiş ve yargılama günler öncesinde bitmiş bile.

Anlatayım…

Tarih: 17 Haziran 2023.

Saat 01.20.

Yer: Zeytinburnu Çocuk Parkı…

23 ve 24 yaşında Özbekistan ve Kazakistan§ uyruklu iki genç kız evlerinin hemen yanında bulunan parkta yürürken yanlarına bir kişi yaklaşıyor ve sigara istiyor. Kızlar sigara kullanmadıklarını söylüyorlar. Bu sefer aynı kişi su istiyor. Kızlar korkudan ne yapacaklarını şaşırmış halde “Su yok, kola var” diyerek ellerindeki kolayı verip hemen uzaklaşmaya çalışıyorlar.

Kolayı alan kişi kafasına diktikten sonra hızlı adımlarla uzaklaşan kızların yanına gelip kola kutusunu üzerlerine atıyor. Kızlar korkudan yoluna devam ediyorlar. Bu sefer tekrar arkadan gelerek kızlardan bir tanesinin boynunda asılı bulunan telefonu almak için hamle yapıyor ve çekiştiriyor. Başarılı olamıyor.

Kızlar evlerine doğru koşmaya başlayınca tekrar arkalarından koşuyor ve kızlardan birinin beline sarılıp taciz ediyor. Kızı yere yatırıyor ve istismarda bulunmaya çalışıyor. Kızlar “İmdat!” diye bağırınca cebinden çıkardığı bıçağı iki kıza doğrultuyor. “Susun, bağırmayın!” diye tehdit ediyor. Kızlardan biri kaçmayı başarıyor ve yardım çağırmaya gidiyor. Diğer kız ise sapığın istismarına maruz kalıyor.

Murat Ağırel’in yazısının devamı

Yurdun 11'i - 09:55 A A
BENZER HABERLER
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster