20° Açık

KADIKÖY’DE 2. SİNEMATEK GÜNLERİ BAŞLIYOR

Gündem - 1 Haziran 2023 22:16 A A

Sinema endüstrisi profesyonellerini bir araya getiren Sinematek Günleri: Sektör Buluşmaları’nın ikincisi, 2-4 Haziran günleri arasında Sinematek/Sinema Evi’nde gerçekleştirilecek. Üç gün sürecek buluşmada paneller, söyleşiler ve atölyeler düzenlenecek.

Kadıköy Belediyesi Sinematek/Sinema Evi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Sinematek Günleri’nde sektörde aktif çalışan veya sektöre girmek isteyen sinemaseverlerle profesyoneller buluşacak. 2 Haziran Cuma günü başlayacak ve 4 Haziran Pazar günü sona erecek. Sinamatek Günleri’nde senaryonun fikir sürecinden fon bulmaya, yönetmenin oyuncu seçiminden yapımcılar için yeni dağıtım ve pazarlama stratejilerine kadar farklı başlıklar ele alınacak.

Sinematek/Sinema Evi’nin Köşk Etkinlik Salonu, Cam Bina Toplantı Odası ve Onat Kutlar Sinema Salonu’nda düzenlenecek “II. Sinematek Günleri: Sektör Buluşmaları”da üç gün boyunca 10.00 ile 18.00 saatleri arasında 8 oturum, 1 atölye ve 1 söyleşi gerçekleştirilecek. Sinematek Günleri: Sektör Buluşmaları’na katılmak isteyenler, detaylı bilgiye ve güncel programa, ‘sinematek.kadikoy.bel.tr’ adresinden ulaşabilecek.

Gündem - 22:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster