19° Açık

CHP’nin yeni lideri Özgür Özel, ilk kez partisinin grup toplantısında konuşuyor

Gündem - 14 Kasım 2023 14:05 A A

CHP’nin yeni genel başkanı Özgür Özel, ilk kez partisinin grup toplantısında konuşuyor.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin grup toplantısında ilk kez konuşuyor.

Konuşmasına, geçen hafta sonu yapılan CHP kurultayına emek veren herkese teşekkür ederek başlayan Özgür Özel, Kemal Kılıçdaroğlu’na da bugüne kadar partiye kazandırdıkları için teşekkür etti ve “Saygıyla selamlıyorum, emekleri unutulmaz. Vefamızı sonuna kadar göstereceğiz, kendisinin önünde saygıyla eğiliyorum” dedi.

CHP Kurultayının kaybedeni olmadığını savunan Özel, ilk PM toplantısında sonra oluşturduğu gölge kabinenin özelliklerinden bahsetti.

HATAYSPOR’A TEBRİK

Genel başkan seçildikten sonra ilk ziyaretini Hatay’a yaptığını hatırlatan Özgür Özel, başarıları dolayısıyla Hatayspor’u tebrik etti.

“KANDIRILDIKLARINI GÖRÜYORLAR”

6 Şubat depremlerinde oldukça ağır bir yıkıma uğrayan Hatay’daki konut sorununu da gündeme taşıyan Özel, “Kendisine (Erdoğan) oy verenler şimdi kandırıldıklarına görüyorlar” dedi. Özgür Özel, CHP’nin bütün deprem bölgesine yönelik ilgisini artıracağını da ifade etti.

LÜTFÜ SAVAŞ’A TEŞEKKÜR

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a depremden sonra yaptığı altyapı çalışmaları nedeniyle teşekkür eden Özgür Özel, “Deprem siyaset üstü bir meseledir” dedi ve altyapı çalışmalarına herkesin verdiği desteğin önemli olduğunu kaydetti.

https://x.com/eczozgurozel/status/1724375064127152227?s=46

 

Gündem - 14:05 A A
BENZER HABERLER
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster