16° Açık

CANAN KAFTANCIOĞLU: “MONTAJ, DUBLAJ YOK, DOĞRU VAR. BUYURUN”

Gündem - 21 Mayıs 2023 18:29 A A

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “Montaj, dublaj yok, doğru var. Buyurun” diyerek, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “‘Biz seçimi kazandığımızda bu ülkedeki mültecileri ülkelerine göndereceğiz’ diyorlar, biz göndermeyeceğiz” sözlerinin yer aldığı bir video yayınladı.

Canan Kaftancıoğlu, bugün sosyal medya hesabında, “Ana muhalefetin başındaki ve yanındakiler ne diyorlar? ‘Biz seçimi kazandığımızda bu ülkedeki mültecileri ülkelerine göndereceğiz’ diyorlar, biz göndermeyeceğiz! – Recep Tayyip Erdoğan. Montaj, dublaj yok, doğru var. Buyurun” mesajıyla bir video paylaştı.

Videoda, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Erdoğan, açıkça söylüyorum. Sen, ülkenin sınırlarına, namusuna sahip çıkmadın. Bu ülkeye bile bile 10 milyon fazla mülteci getirdin. Bu da yetmedi; ithal oy sağlamak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığını haraç mezat sattın. Kendi vatandaşlarımızı mülteci konumuna düşürdün. Buradan ilan ediyorum; ben, iktidara gelir gelmez tüm mültecileri evlerine göndereceğim. Nokta” sözleri de yer aldı.

Gündem - 18:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster