28° Az bulutlu

“BU ŞEHİR DE BU DÜNYA DA SİZLERLE GÜZEL”

Yurt - 12 Haziran 2023 07:48 A A

Her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve bu yıl olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelenen ‘8. Çocuk Şenliği’ Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda yapıldı.

Şenlikte masa tenisi, mini voleybol,eğlenceli çocuk parkuru, mendil kapmaca, yakan top, ebeveyn ve çocuk yarışları, tekerlek, halat çekme, çuval yarışı, sumo güreşi, hentbol 7 metre atışı, hemsball, floorcurling, speedball, ok ve dart atışı gibi yarışlarla çocuklar ve aileleri heyecan yaşadı.

Etkinlikte çocuklara ve ailelerine seslenen Başkan Büyükerşen, şunları söyledi:

“Göreve geldiğimizden bu yana her zaman çocuklar önceliğim oldu. Sazova Parkı’nı, Masal Şatosu’nu ve buradaki tüm alanları sizler için yaptık. Sizler de çok sevdiniz ve bugün o sevginin göstergesi olarak büyük bir coşkuyla 8. Çocuk Şenliği’mizde buluştuk. Bu şehir de bu dünya da sizlerle güzel. O yüzden hepinizin gözlerinden öpüyorum. Etkinliğimizin tüm paydaşlarına, etkinlikte emeği geçen çalışma arkadaşlarıma ve Sazova’ya gelerek şenliğimize renk katan tüm hemşehrilerime de ayrıca teşekkür ediyorum. İyi eğlenceler, sizi çok seviyorum.”

Yurt - 07:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster