33° Açık

Barışmak İçin Buluşmaya Giden Genç Canından Oldu…

Gündem - 26 Ağustos 2023 22:12 A A

Beyoğlu’nda barışmak için buluşmaya gittiği yerde aldığı tokat darbesiyle hayatını kaybeden genç böyle görüntülendi.

Beyoğlu, Halıcıoğlu semtinde akıl almaz bir olay yaşandı.Yaklaşık bir ay önce, semtteki bir parkta 12 yaşındaki Hüseyin Samet Ç. ile 13 yaşındaki Muhammed Sait D. arasında bilinmeyen bir nedenle bir kavga yaşandı. Bu olayın ardından, iki taraf barışmak için bir araya geldi. Taraflardan biri, 19 yaşındaki Abdullah Şakun’u bu buluşmaya çağırdı.

Buluşma sırasında, taraflar arasında bir tartışma çıktı. Abdullah Şakun, “Sizi tokatlarım” dediği iddia edildi. Emircan A. (16), Şakun’a “Sen kim oluyorsun” diyerek üstüne yürüdü. Bu tartışma hızla bir kavgaya dönüştü. Şakun, Emirhan E. (17), Muhammed Emin D. (15), Emircan A. ve Emirhan Ö. (14) tarafından darp edildi. Bu sırasında Emircan A., Şakun’un kafasına sert bir tokat attı.

Şakun aldığı darbenin etkisiyle bayıldı ve yere yığıldı. Saldırganlar olay yerinden kaçarken, çevredeki vatandaşlar durumu hemen sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri, genç adama ilk müdahaleyi yaparak ambulansla hastaneye sevk etti. Ancak maalesef Abdullah Şakun, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Otopsi sonucunda, Şakun’un aldığı darbenin beyninin hayati bir sinir noktasına denk gelmesi sonucu bilincini kaybettiği ve beyin ile vücut arasındaki bağlantının kesilmesi nedeniyle öldüğü belirlendi.

Gündem - 22:12 A A
BENZER HABERLER
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster